Lijmen, Kitten & Tapes

Ontdek ons assortiment Lijmen, Kitten & Tapes voor lage prijzen. Ben je geïnteresseerd in het kopen van Lijmen, Kitten & Tapes? Neem dan een kijkje in ons scherp geprijsde assortiment.

Filters

Laat resultaten zien in:

Siliconenkitten (18)

Lijmkitten (12)

Acrylaatkitten (9)

Montagekitten (6)

Beglazingskitten (3)

Hybride kitten (1)

Afplaktapes & schilderstapes (18)

Duct tapes (10)

Beglazingsband (4)

Verpakkingstapes (4)

Compri, Compress & COCO banden (3)

Dubbelzijdige tapes (3)

Afzetlinten (1)

Speciale tapes (1)

Universele Lijmen (11)

Tegellijmen (9)

Houtlijmen (6)

Epoxylijmen (5)

Montagelijmen (2)

Secondelijmen (2)

EPDM folies (11)

EPDM gereedschap (7)

EPDM lijmen (3)

Houtvullers (7)

Plamuur (6)

Muurvullers (5)

Vochtbestrijding (1)

Purschuimen (7)

Lijmschuimen (2)

Beglazingsaccessoires (3)

Voegstrijkers (3)

Kit & PU pistolen (2)

Cleaners & Lijmverwijderaars (3)

Primers (1)

Toon meer

Toon meer

24 van 189 resultaten

Producten per pagina

Illbruck / Illbruck AA833 cartridge gun 310 standard Groen
Op = Op

Illbruck AA833 cartridge gun 310 standard Groen

(1)

€ 4,53

€ 6,48

Excl. btw € 3,74
Illbruck / Illbruck AA873 cartridge gun 310 ultra Groen
Op = Op

Illbruck AA873 cartridge gun 310 ultra Groen

(1)

€ 33,81

Excl. btw € 27,94
Berdal / Afzetlint "pas op eikenprocessierups" rood/wit 500m
Op = Op

Afzetlint "pas op eikenprocessierups" rood/wit 500m

(1)

€ 4,68 € 0,01/m

Excl. btw € 3,87
Soudal / Soudal silirub P2 beglazingskit Transparant 310ml

Soudal silirub P2 beglazingskit Transparant 310ml

(13)

€ 9,65 € 31,13/L

Excl. btw € 7,98
Soudal / Soudal Flexifoam PU-gunfoam Blauw 750ml
Op = Op

Soudal Flexifoam PU-gunfoam Blauw 750ml

(39)

€ 11,95 € 15,93/L

Excl. btw € 9,88
Soudal / Soudal Silirub 2 siliconenkit Wit 300ml

Soudal Silirub 2 siliconenkit Wit 300ml

(2)

€ 6,65 € 21,45/L

Excl. btw € 5,50
Soudal / Soudal Silirub 2 S siliconenkit Wit 300ml

Soudal Silirub 2 S siliconenkit Wit 300ml

(6)

€ 6,75 € 22,50/L

Excl. btw € 5,58
3M / 3M Scotch 3741 verpakkingstape oranje 19mmx66m
Op = Op

3M Scotch 3741 verpakkingstape oranje 19mmx66m

€ 0,52 € 0,01/m

€ 0,82

Excl. btw € 0,43
Bostik / Bostik Premium H980 high tack lijmkit Wit 290ml
Op = Op

Bostik Premium H980 high tack lijmkit Wit 290ml

(7)

€ 3,51 € 12,10/L

Excl. btw € 2,90
DuckTape / Duck Tape Original Zilver 50mmx25m
Op = Op

Duck Tape Original Zilver 50mmx25m

(7)

€ 2,19 € 0,09/m

Excl. btw € 1,81
Kip / Kip 224 steenband zwart 48mmx50m
Op = Op

Kip 224 steenband zwart 48mmx50m

(1)

€ 2,19 € 0,04/m

€ 3,03

Excl. btw € 1,81
Bolivia / Bolivia 2K Epoxy Houtvuller 2 in 1 Koker 250ml 4uur

Bolivia 2K Epoxy Houtvuller 2 in 1 Koker 250ml 4uur

(4)

€ 44,95 € 179,80/L

Excl. btw € 37,15
Tesa / Tesa PRO set universele afplaktapes 1x 19mmx50m + 2x 30mmx50m
Premiumfol / EPDM sealer Zwart 290ml
Op = Op

EPDM sealer Zwart 290ml

(97)

€ 11,61 € 40,03/L

Excl. btw € 9,59
Illbruck / Illbruck FM350 PERFECT FOAM PRO startersbox pistoolschuim 7x 880ml
Op = Op

Illbruck FM350 PERFECT FOAM PRO startersbox pistoolschuim 7x 880ml

(5)

€ 79,11 € 89,90/L

Excl. btw € 65,38
Tesa / Tesa PRO set universele afplaktapes 5x 30mmx50m
Op = Op

Tesa PRO set universele afplaktapes 5x 30mmx50m

€ 8,03 € 0,03/m

Excl. btw € 6,64
Premiumfol / EPDM-Schaar
Op = Op

EPDM-Schaar

(8)

€ 15,01

Excl. btw € 12,40
Illbruck / Illbruck SP350 High Tack lijmkit Wit 310ml
Op = Op

Illbruck SP350 High Tack lijmkit Wit 310ml

(29)

€ 5,51 € 17,77/L

Excl. btw € 4,55
Zwaluw / Zwaluw Repox® houtreparatie 250ml Fast
Op = Op

Zwaluw Repox® houtreparatie 250ml Fast

(9)

€ 24,68 € 98,72/L

Excl. btw € 20,40
Premiumfol / EPDM rubber zelfklevend 100mm x 20m 2 m2
Op = Op

EPDM rubber zelfklevend 100mm x 20m 2 m2

(7)

€ 29,86

Excl. btw € 24,68
Bostik / Bostik Ardatec FlexDicht megapack
Op = Op

Bostik Ardatec FlexDicht megapack

(2)

€ 15,86

Excl. btw € 13,11
Tesa / Tesa PRO set universele afplaktapes 2x 19mmx50m + 2x 30mmx50m
Bolivia / Bolivia renovatiepasta 1.4kg
Op = Op

Bolivia renovatiepasta 1.4kg

(4)

€ 8,17 € 5,84/kg

Excl. btw € 6,75
Papieren maskingtape waterproof 25mmx50m
Op = Op

Papieren maskingtape waterproof 25mmx50m

(7)

€ 1,66 € 0,03/m

Excl. btw € 1,37

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)