Beits & Olie

Ben je op zoek naar beits en olie? Bij Toolstation vind je beits van onder andere de merken Verfijn, Hermadix en Sikkens. Het is belangrijk om hout te verzorgen, zeker als het in de buitenlucht staat. Door het behandelen van hout met houtbeits zorg je ervoor dat het langer meegaat. Het vocht kan dan namelijk uit het hout trekken. Bekijk het gehele assortiment beits en olie en maak een weloverwogen keuze voor je volgende project.
Lees meer
Beitsen

Beitsen

Oliën

Oliën

Filters

Laat resultaten zien in:

Beitsen (49)

Oliën (8)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

24 van 63 resultaten

Producten per pagina

Hermadix / Hermadix steigerhout beits 2,5L grey wash
Op = Op

Hermadix steigerhout beits 2,5L grey wash

(70)

€ 25,20 € 10,08/L

Excl. btw € 20,83
Hermadix / Hermadix houtdecor dekkend alkyd 750ml antraciet
Op = Op

Hermadix houtdecor dekkend alkyd 750ml antraciet

(17)

€ 6,29 € 8,39/L

Excl. btw € 5,20
Verfijn / Verfijn Tuin- & Steigerhoutbeits Dekkend 750ml antraciet grijs
Op = Op

Verfijn Tuin- & Steigerhoutbeits Dekkend 750ml antraciet grijs

(5)

€ 6,50 € 8,67/L

€ 8,04

Excl. btw € 5,37
Hermadix / Hermadix houtdecor transparant 2,5L teak
Op = Op

Hermadix houtdecor transparant 2,5L teak

(8)

€ 25,88 € 10,35/L

Excl. btw € 21,39
Verfijn / Verfijn Tuin- & Steigerhoutbeits Transparant 750ml grey wash
Op = Op

Verfijn Tuin- & Steigerhoutbeits Transparant 750ml grey wash

(2)

€ 4,51 € 6,01/L

€ 6,90

Excl. btw € 3,73
Hermadix / Hermadix houtdecor dekkend alkyd 2,5L donkergroen
Op = Op

Hermadix houtdecor dekkend alkyd 2,5L donkergroen

(17)

€ 7,20 € 2,88/L

€ 11,00

Excl. btw € 5,95
Verfijn / Verfijn Douglasbeits 750ml oud grijs
Op = Op

Verfijn Douglasbeits 750ml oud grijs

€ 6,34 € 8,45/L

€ 9,69

Excl. btw € 5,24
Hermadix / Hermadix houtdecor transparant 2,5L eiken
Op = Op

Hermadix houtdecor transparant 2,5L eiken

(8)

€ 9,85 € 3,94/L

Excl. btw € 8,14
Hermadix / Hermadix houtdecor dekkend alkyd 2,5L zwart
Op = Op

Hermadix houtdecor dekkend alkyd 2,5L zwart

(17)

€ 13,07 € 5,23/L

€ 19,95

Excl. btw € 10,80
Verfijn / Verfijn Tuin- & Steigerhoutbeits Transparant 750ml teak
Op = Op

Verfijn Tuin- & Steigerhoutbeits Transparant 750ml teak

(2)

€ 7,19 € 9,59/L

Excl. btw € 5,94
Verfijn / Verfijn Douglasbeits 2,5L wit
Op = Op

Verfijn Douglasbeits 2,5L wit

€ 14,69 € 5,88/L

€ 24,92

Excl. btw € 12,14
Hermadix / Hermadix steigerhout beits 750ml grey wash
Op = Op

Hermadix steigerhout beits 750ml grey wash

(70)

€ 7,95 € 10,60/L

Excl. btw € 6,57
Hermadix / Hermadix houtdecor transparant 750ml teak
Op = Op

Hermadix houtdecor transparant 750ml teak

(8)

€ 15,05 € 20,07/L

Excl. btw € 12,44
Hermadix / Hermadix tuindecoratiebeits 2,5L slate / donkergrijs
Op = Op

Hermadix tuindecoratiebeits 2,5L slate / donkergrijs

(24)

€ 7,87 € 3,15/L

€ 13,37

Excl. btw € 6,50
Hermadix / Hermadix houtdecor transparant 2,5L grenen
Op = Op

Hermadix houtdecor transparant 2,5L grenen

(8)

€ 13,74 € 5,50/L

€ 20,96

Excl. btw € 11,36
Hermadix / Hermadix houtdecor dekkend alkyd 2,5L wit
Op = Op

Hermadix houtdecor dekkend alkyd 2,5L wit

(17)

€ 30,58 € 12,23/L

€ 37,76

Excl. btw € 25,27
Trae Lyx / Trae Lyx hardwax Color 750ml licht grijs
OP = OP

Trae Lyx hardwax Color 750ml licht grijs

€ 16,05 € 21,40/L

Excl. btw € 13,26
Verfijn / Verfijn Steigerhoutbeits 2,5L antraciet
Op = Op

Verfijn Steigerhoutbeits 2,5L antraciet

(21)

€ 8,93 € 3,57/L

€ 11,04

Excl. btw € 7,38
Hermadix / Hermadix hardhoutbeits 750ml bangkirai
Op = Op

Hermadix hardhoutbeits 750ml bangkirai

(4)

€ 3,24 € 4,32/L

Excl. btw € 2,68
Hermadix / Hermadix tuindecoratiebeits 750ml bruin naturel
Op = Op

Hermadix tuindecoratiebeits 750ml bruin naturel

(4)

€ 4,00 € 5,33/L

Excl. btw € 3,31
Hermadix / Hermadix tuindecoratiebeits 2,5L groen naturel
Op = Op

Hermadix tuindecoratiebeits 2,5L groen naturel

(24)

€ 10,95 € 4,38/L

€ 18,58

Excl. btw € 9,05
Hermadix / Hermadix tuindecoratiebeits 750ml slate / donker grijs
Op = Op

Hermadix tuindecoratiebeits 750ml slate / donker grijs

(24)

€ 2,02 € 2,69/L

€ 3,45

Excl. btw € 1,67
Hermadix / Hermadix steigerhout beits 750ml antraciet
Op = Op

Hermadix steigerhout beits 750ml antraciet

(16)

€ 9,29 € 12,39/L

Excl. btw € 7,68
Hermadix / Hermadix houtdecor dekkend alkyd 750ml gebroken wit
Op = Op

Hermadix houtdecor dekkend alkyd 750ml gebroken wit

(1)

€ 3,84 € 5,12/L

€ 5,87

Excl. btw € 3,17

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)