Badkamer Essentials

Vind hier alles voor klussen in je badkamer! Van Mapei tegellijm tot aan kranen en professionele tegelsnijders van Rubi.

Filters

Laat resultaten zien in:

Badkamer Essentials (39)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

24 van 39 resultaten

Producten per pagina

Zwaluw / Zwaluw siliconenkit NO+sanitary Wit 310ml
5+1 GRATIS

Zwaluw siliconenkit NO+sanitary Wit 310ml

(207)

€ 7,99 € 25,77/L

Excl. btw € 6,60
Gripline / Gripline bouwemmer 12L

Gripline bouwemmer 12L

(372)

€ 1,29

Excl. btw € 1,07
Schell / Schell Comfort hoekregelkraan met ASAG 1/2"

Schell Comfort hoekregelkraan met ASAG 1/2"

(30)

€ 9,99

Excl. btw € 8,26
Pica / Pica 3030 longlife diepgatmarkeerpotlood Potlood

Pica 3030 longlife diepgatmarkeerpotlood Potlood

(469)

€ 12,99

Excl. btw € 10,74
Einhell / Einhell TC-MX 1400 E mixer 1.400W - Ø130mm

Einhell TC-MX 1400 E mixer 1.400W - Ø130mm

(60)

€ 102,47

Excl. btw € 84,69
Mapei / Mapei Ultraplan Contract zelf-nivellerend egalisatiemiddel 24kg
3+1 GRATIS

Mapei Ultraplan Contract zelf-nivellerend egalisatiemiddel 24kg

(10)

€ 37,95 € 1,58/kg

Excl. btw € 31,36
Geberit / Geberit Duofix UP320 inbouwreservoir Sigma

Geberit Duofix UP320 inbouwreservoir Sigma

(2)

€ 229,00

Excl. btw € 189,26
Mapei / Mapei Mapegum WPS douche kit 3-delig

Mapei Mapegum WPS douche kit 3-delig

(32)

€ 54,95 € 10,99/kg

Excl. btw € 45,41
Stanley / Stanley Slaglijnmolen kit Powerwinder 3-delig 30m
GRATIS ratelset

Stanley Slaglijnmolen kit Powerwinder 3-delig 30m

(88)

€ 14,99

Excl. btw € 12,39
Super Prof / Super Prof Eco raapspaan RVS 280 x 130 x 0,7mm

Super Prof Eco raapspaan RVS 280 x 130 x 0,7mm

(9)

€ 14,99

Excl. btw € 12,39
Mapei / Mapei Primer G hecht- en voorstrijkmiddel 1kg

Mapei Primer G hecht- en voorstrijkmiddel 1kg

(15)

€ 11,95

Excl. btw € 9,88
Seal-it / Seal-it Handkitpistool ECO

Seal-it Handkitpistool ECO

(27)

€ 22,49

Excl. btw € 18,59
Zwaluw / Zwaluw handkitpistool Zwart

Zwaluw handkitpistool Zwart

(47)

€ 10,75

€ 13,95

Excl. btw € 8,88
Super Prof / Super Prof Eco punttroffel rond L = 140mm

Super Prof Eco punttroffel rond L = 140mm

(9)

€ 9,15

Excl. btw € 7,56
Henco / Henco Alupex meerlagen buis 16x2mm 25m

Henco Alupex meerlagen buis 16x2mm 25m

(40)

€ 49,55 € 1,98/m

Excl. btw € 40,95
Geberit / Geberit spoelventiel type 212

Geberit spoelventiel type 212

(17)

€ 27,60

Excl. btw € 22,81
Melkmeisje / Melkmeisje inwasspaan 280x140mm Zwart rubber beleg
DeWALT / DeWALT impact connect buissnijder 1/4” HEX
GRATIS multitool

DeWALT impact connect buissnijder 1/4” HEX

(13)

€ 22,69

Excl. btw € 18,75
Dynamic Way / Dynamic Way douchegoot RVS met flens 700x70mm

Dynamic Way douchegoot RVS met flens 700x70mm

(12)

€ 103,48

Excl. btw € 85,52
Mapei / Mapei Keracolor FF voegmiddel 5kg 111 zilvergrijs

Mapei Keracolor FF voegmiddel 5kg 111 zilvergrijs

(45)

€ 15,25 € 3,05/kg

€ 15,37

Excl. btw € 12,60
Mapei / Mapei UltraCare Grout Cleaner Spray voegenreiniger 750ml

Mapei UltraCare Grout Cleaner Spray voegenreiniger 750ml

(3)

€ 9,95 € 13,27/L

Excl. btw € 8,22
Begetube / Meerlagenbuis ISO 6mm 16x2mm 50m blauw

Meerlagenbuis ISO 6mm 16x2mm 50m blauw

€ 89,74

Excl. btw € 74,17

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)