• Krachtige prestaties met 19 kN drukkracht: geschikt voor het persen van verschillende leidingsystemen • Universeel accuplatform: te gebruiken met het Makita 18V LXT-platform. Gebruik je bestaande accu’s en laders, praktisch en kostenbesparend. • Incl. 2 accus's, snellader en stevige opbergkoffer
De The Dynamic Way Perstang Pro is ontwikkeld voor professionals die dagelijks vertrouwen op hun gereedschap. Met een drukkracht van 19 kN en een robuust ontwerp biedt deze perstang alles wat je nodig hebt voor betrouwbaar en efficiënt werken, ook onder zware omstandigheden.
Een flexibele keuze voor professionals die met verschillende systemen werken zoals TH 14 tot 32, U 16 tot 32 en M 12 tot 35. Ook geschikt voor andere gangbare bekken binnen hetzelfde universele platform.Ondersteunt persbekken van onder andere The Dynamic Way, Novopress AFP101, ACO102 en ACO103, Milwaukee M12 FORCE LOGIC en Klauke MAP219.