Milwaukee M18 FUEL FSAGF125XB-0X accu haakse slijper (body) 18V Li-ion
Merk MilwaukeeProductcode: 76817
Milwaukee / Milwaukee M18 FUEL FSAGF125XB-0X accu haakse slijper (body)
product-summary-image
Selecteer winkel - Bekijk voorraadniveaus en haal binnen 10 minuten op
product-summary-image
6voor bezorging
Aantal
Belangrijkste kenmerken en details
  • Onbelast toerental 8500tpm
  • Schijf Ø 125mm
  • Max. doorslijpdiepte 33mm
  • Asaansluiting M14
-milwaukee-m18-fuel-fsagf125xb-0x-accu-haakse-slijper-body-p76817-ts-image
94 Vestigingen
Click & Collect 10min
Voor 22:00 uur besteld
morgen bezorgd
Gratis retourneren
in de vestigingen
Gratis bezorging
Productbeschrijving
• Anti-vibratie zijhangreep voor comfortabeler werken
• Ontwerp met vlakke kop - toepasbaar tot wel 42°
• Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën.
• Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
• Levert prestaties vergelijkbaar met een 1200 W slijpmachine
• FIXTEC™ moer voor gereedschapsloze wielwissel
• Slank handvat ontwerp
• 125 mm beschermkap - grote slijpdiepte en snelverstelling beschermkap zonder sleutel