Houtlijmen

Voor het lijmen van houten materialen is houtlijm een goede keuze. Houtlijm is een kleefmiddel dat wordt gemaakt van synthetische of natuurlijke grondstoffen. Houtlijm werkt het beste als je materialen van hout aan elkaar vastlijmt. Denk hierbij bijvoorbeeld aan spaanplaat en mdf. Er zijn veel verschillende soorten houtlijmen. Zo heb je bijvoorbeeld houtlijm die niet vochtbestendig is en daarom alleen geschikt is voor binnenshuis. Daarnaast bestaat er houtlijm die juist beter tegen vocht kan. Wanneer je een extra sterke verbinding wilt maken, kun je kiezen voor een combinatie van houtlijm en schroeven of spijkers.
Lees meer

Filters

Laat resultaten zien in:

Houtlijmen (26)

Toon meer

24 van 26 resultaten

Producten per pagina

Bison / Bison D4 constructielijm 250gr

Bison D4 constructielijm 250gr

(172)

€ 12,25 € 49,00/kg

Excl. btw € 10,12
Bison / Bison Wood Max houtlijm 380gr

Bison Wood Max houtlijm 380gr

(69)

€ 14,25 € 37,50/kg

Excl. btw € 11,78
Bison / Bison D3 houtlijm extra 750gr

Bison D3 houtlijm extra 750gr

(68)

€ 16,95 € 22,60/kg

Excl. btw € 14,01
Seal-it / Seal-it 730 WOODBOND D3 houtlijm 750ml

Seal-it 730 WOODBOND D3 houtlijm 750ml

(2)

€ 10,50 € 14,00/L

€ 12,10

Excl. btw € 8,68
Seal-it / Seal-it 731 CONSTRUCTBOND-PU D4 hout- constructielijm 750ml

Seal-it 731 CONSTRUCTBOND-PU D4 hout- constructielijm 750ml

(16)

€ 15,94 € 21,25/L

Excl. btw € 13,17
Zwaluw / Zwaluw Woodfix D3 houtlijm 750ml

Zwaluw Woodfix D3 houtlijm 750ml

(98)

€ 12,95 € 17,27/L

Excl. btw € 10,70
Bison / Bison D3 houtlijm extra 250gr

Bison D3 houtlijm extra 250gr

(55)

€ 8,15 € 32,60/kg

Excl. btw € 6,74
Bison / Bison D4 constructielijm 750gr

Bison D4 constructielijm 750gr

(61)

€ 24,35 € 32,47/kg

Excl. btw € 20,12
Seal-it / Seal-it 710 BONDFIX-PU D4 hout- constructielijm 310ml

Seal-it 710 BONDFIX-PU D4 hout- constructielijm 310ml

(10)

€ 8,74 € 28,19/L

Excl. btw € 7,22
Seal-it / Seal-it 730 WOODBOND D3 houtlijm 250ml

Seal-it 730 WOODBOND D3 houtlijm 250ml

(4)

€ 5,69 € 22,76/L

Excl. btw € 4,70
Bison / Bison D2 houtlijm 250gr

Bison D2 houtlijm 250gr

(20)

€ 6,30 € 25,20/kg

Excl. btw € 5,21
Zwaluw / Zwaluw Woodfix D3 houtlijm 250ml

Zwaluw Woodfix D3 houtlijm 250ml

(32)

€ 7,25 € 29,00/L

Excl. btw € 5,99
Bison / Bison D2 houtlijm 750gr

Bison D2 houtlijm 750gr

(32)

€ 12,15 € 16,20/kg

Excl. btw € 10,04
Bison / Bison D2 houtlijm topspeed 250gr

Bison D2 houtlijm topspeed 250gr

(22)

€ 7,75 € 31,00/kg

Excl. btw € 6,40
Bison / Bison D2 houtlijm topspeed 750gr

Bison D2 houtlijm topspeed 750gr

(23)

€ 16,25 € 21,67/kg

Excl. btw € 13,43
Seal-it / Seal-it 732 TIXBOND-PU D4 hout- constructielijm 310ml

Seal-it 732 TIXBOND-PU D4 hout- constructielijm 310ml

(11)

€ 8,95 € 28,87/L

Excl. btw € 7,40
Seal-it / Seal-it 731 CONSTRUCTBOND-PU D4 hout- constructielijm 250ml

Seal-it 731 CONSTRUCTBOND-PU D4 hout- constructielijm 250ml

(24)

€ 7,49 € 29,96/L

Excl. btw € 6,19
Bison / Bison Wood Max Transparent Power 320gr
OP = OP

Bison Wood Max Transparent Power 320gr

(2)

€ 8,71 € 27,22/kg

Excl. btw € 7,20
Bison / Bison houtlijm topspeed 310ml
OP = OP

Bison houtlijm topspeed 310ml

(24)

€ 11,65 € 37,58/L

Excl. btw € 9,63
Rectavit 230 Super 5kg

Rectavit 230 Super 5kg

€ 51,95

Excl. btw € 42,93
Pattex / Pattex PRO waterproof houtlijm 250gr
Op = Op

Pattex PRO waterproof houtlijm 250gr

(9)

€ 4,21 € 16,84/kg

Excl. btw € 3,48
Pattex PRO / Pattex PRO PU Construct houtlijm 250gr
Op = Op

Pattex PRO PU Construct houtlijm 250gr

(11)

€ 6,73 € 26,92/kg

Excl. btw € 5,56
Pattex PRO / Pattex PRO Express houtlijm 750gr
Op = Op

Pattex PRO Express houtlijm 750gr

(5)

€ 2,74 € 3,65/kg

€ 3,77

Excl. btw € 2,26
Pattex PRO / Pattex PRO Classic houtlijm 750gr
Op = Op

Pattex PRO Classic houtlijm 750gr

(5)

€ 2,55 € 3,40/kg

€ 2,84

Excl. btw € 2,11

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)