Bosch GSA1100E reciprozaag machine 1.100W
Merk BoschProductcode: 87499
Bosch / Bosch GSA1100E reciprozaag machine
product-summary-image
Selecteer winkel - Bekijk voorraadniveaus en haal binnen 10 minuten op
product-summary-image
Geen voorraad beschikbaar
Aantal
Belangrijkste kenmerken en details
  • Onbelast toerental 0-2.700tpm
  • Capaciteit staal/hout: 20/230mm
  • Slaglengte 28mm
  • Snelwisselsysteem zaagbladen
  • Geen pendelstand
  • Incl. opbergkoffer, zaagblad hout S en zaagblad metaal S
-bosch-gsa1100e-reciprozaag-machine-p87499-ts-image
94 Vestigingen
Click & Collect 10min
Voor 22:00 uur besteld
morgen bezorgd
Gratis retourneren
in de vestigingen
Gratis bezorging
Productbeschrijving
Hoogtepunten van het product:
De lichte en betrouwbare reciprozaagmachine GSA 1100 E Professional klaart de klus. De aandrijflijn van 1100 W levert sterke prestaties bij een groot aantal toepassingen. Uitgerust met variabel toerental maakt deze betere controle tijdens het zagen mogelijk. Door een geïntegreerd LED-licht zorgt de GSA 1100 E Professional voor meer zicht tijdens het werk.
Apparatuur en toepassing:
Aanvullende informatie:
De GSA 1100 E Professional beschikt ook over een ophanghaak en gereedschapsloos SDS-systeem voor het wisselen van zaagbladen. Betrouwbare en lichte reciprozaagmachine. Aandrijflijn van 1100 W garandeert sterke prestaties bij een groot aantal toepassingen. Betere controle tijdens het werk dankzij variabel toerental. Geïntegreerd LED-licht zorgt voor beter zicht tijdens het werk.